Партнери

Партнери

Коростеньський Завод МДФ

Це завод з виробництва MDF і HDF плит (Україна). Підприємство розраховане на виробництво 900 м.куб. плит МДФ в добу, що відповідає продуктивності - близько 300000 м.куб. / рік. База включає в себе все, що необохдімо для виробництва якісної продукції. Крім технологічної лінії по виробництву МДФ, завод має у своєму розпорядженні великими складськими приміщеннями, мережею транспортних комунікацій, інженерними мережами. Місце розташування заводу: м.Коростень, Житомирської області.

Дивитися сайт

Компанія VINYL GROUP (Вініл Груп)

Компанія «Вініл Груп» працює на ринку України з квітня 2009 року. На сьогоднішній момент компанія пропонує: плівки ПВХ для мембранно-вакуумного пресування (матові, матові з глибокою текстурою, глянсові, імітація шкіри, металики, фантазійні, хамелеон), плівки ПВХ для скла на клейовій основі (різноманіття візерунків і кольорів на будь-який смак), обладнання. За роки своєї діяльності ТОВ «Вініл Груп» істотно розширило асортимент своїх плівок. Колекція постійно поповнюється плівками нових кольорів та фактур.

Дивитися сайт

Компанія «Артіль»

ТОВ "Артіль" - одна з найбільших приватних меблевих фірм на півдні України. Дата заснування: 1992 рік. Фірма реалізує плівку ПВХ ArtVinyl, виробництва Тайвань для облицювання меблевих елементів. Продукція представлена широкою колірною гамою (250 кольорів), володіє різноманітними рельєфними формами (EMBOSS ROLL) і варіантами виконання На сьогоднішній день підтримується постійний асортимент плівок: 45 видів матовою і 25 глянсовою.

Дивитися сайт

Компанія «Поліфасад»

Компанія «Поліфасад» була створена в 2000 році. На основі особистих інженерних розробок почала виробництво меблевих фасадів, дверних накладок, стільниць, гнутих фасадів, фарбованих фасадів, рамкових фасадів, ліжок і інших комплектуючих для виробництва меблів. Основні напрямок діяльності фірми з 2000 року: створення меблевих фасадів МДФ для кухонь, прихожих, шаф-купе, ліжок, стільниць з МДФ; весь спектр обладнання для виробництва меблевих фасадів МДФ; продаж матеріалів для виготовлення меблевих фасадів МДФ (плита МДФ і плівка ПВХ, клей і фрези). На даний момент обладнання і меблеві фасади "Поліфасад" користуються популярністю не тільки в межах України, а й в країнах СНД, таких як: Казахстан, Росія, Білорусь та ін.

Дивитися сайт

Компанія TERMOPAL (ТЕРМОПАЛ)

Компанія спеціалізується на продажі ексклюзивних і високо глянсових плівок ПЕТ, глянсових і матових плівок ПВХ, меблевій фурнітурі, паперу для каширування і окутиваніе, штучного каменю, клею, декоративних пластиків і алюмінієвого профілю. Головний офіс знаходиться в Одесі, представництва в Києві та Москві.

Дивитися сайт

Компанія GLOBAL (Глобал)

Компанія «Глобал», зі своїм 15-річним досвідом на ринку, постійно зростає і вдосконалюється з метою бути найкращими в бізнесі. Компанія здійснює імпорт і експорт меблів для офісу та дому, фурнітури і комплектуючих матеріалів. Основна спеціалізація - декоративні плівки ПВХ для меблевої промисловості, призначені для роботи на мембранних (вакуумних) пресах, які широко застосовуються для виробництва фасадів МДФ, обробки кухонь, дверей, профільного погонажа, облицювання вікон і підвіконь. На сьогоднішній день продажу товарів компанії здійснюються більш ніж в 25 стрна світу. Головний офіс знаходиться в Стамбулі (Туреччина).

Дивитися сайт

Компанія HENKEL (Хенкель)

Заснована в 1876 році в Німеччині, компанія «Хенкель» на сьогоднішній день представлена у всьому світі. Діяльність здійснює в трьох напрямках: миючі та чистячі засоби, косметика та засоби особистої гігієни, Клейн технології. Компанія є світовим лідером у виробництві клеїв, герметиків, засобів для обробки поверхонь, використовуваних як рядовими споживачами, так і в промисловості.

Дивитися сайт

Компаниія SPV Company Ltd

Компаниія SPV Company Ltd. заснована у 1994 році у місті Києві. Завдяки багаторічному досвіду та бездоганній репутації компанія стала беззаперечним лідером ринку безпеки України. Спеціалізація компанії – впровадження інноваційних замкових технологій, імпорт продукції світових провідних брендів, включаючи найсучасніші продукти механічних та електронних систем. Компанія несе відповідальність за якість продукції, яку постачає, бере на себе обов’язки з виконання гарантійних зобов’язань виробників цієї продукції на території України, а також забезпечує повний перелік сервісних послуг: монтаж, ремонт, заміна комплектуючих, виготовлення ключів, перекодування замків, проектування та виготовлення систем «Майстер Ключ».

Дивитися сайт

Українська Асоціація Меблевиків (УАМ)

Українська Асоціація Меблевиків (УАМ) була створена 22 вересня 2001: з метою консолідації зусиль організацій меблевої галузі для захисту своїх прав і розвитку меблевої галузі в цілому. УАМ об'єднує компанії, що працюють на меблевому ринку України - це провідні виробники, продавці, виставкові компанії і профільні ЗМІ, а також партнерів по освітнім програмам. Місія УАМ - створення галузевої, компетентної громадської організації, за допомогою якої: 1) члени УАМ отримають можливість відстоювати інтереси меблевої галузі перед державою і монополіями; 2) суспільство - робочі місця; 3) споживач - якісну продукцію; 4) держава - податки і конкурентоспроможний продукт виробництва.

Дивитися сайт